İlk adımlar için neden yumuşak tabanlı ve doğal malzemelerden üretilmiş patik?

Zemini hissetmeleri, ilk adımlarında ağırlık hissetmeden özgürce yürüyebilmeleri için yumuşak ve oldukça esnek, minik ayaklar daha çok terlediğinden ayakların terlememesi adına doğal malzemelerden üretilmiş ayakkabılar tercih edilmelidir.

Malzeme olarak neler kullanıyorsunuz?

%100 kaliteli deri veya pamuklu kumaş. Alt tabanların kaygan olmaması için; kaygan derilerde aynı renklerde süet, kullanılan deri kaygan değilse tasarım farklı olmadıkça üst bölümde kullanılan derinin aynısı.. Kumaş ürünler kaygan olmadığı için tasarım farklı olmadıkça üst bölümde kullanılan kumaşın aynısı..

Bebek ayakkabılarınız dışarıda giyilmeye uygun mudur?

Evet! Yürüdükleri zemin ıslak ve üzerinde tehlikeli bir cisim olmadıkça zemin üzerinde bulunan eğrilikleri hissedip daha güvenli adımlar atmayı mümkün olduğunca çabuk öğrenmeleri için oldukça uygundur!

Bebek ayakkabılarınız tombul ayaklar içinde uygun mudur?

Yaappaa markasına ait tasarımlar tamamen kendine özgüdür! Bir çok modelimizde oldukça uygundur ve tamamı için uygunluğu sağlamak adına maksimum özen gösterilmektedir.. Böyle durumlarda satın almadan önce bizimle iletişime geçtiğinizde miniğiniz için en uygun modelin hangisi olacağı konusunda size yardımcı olunacaktır..

Bebek ayakkabılarınız kolaylıkla giydirilebiliyor mu ?

Bebeklerin ayakkabı giyme konusunda ne kadar hassas olduklarını bildiğimiz için evet bu konuda da maksimum özen gösteriyoruz ve her modelimizde rahatça giydirebilmeniz, miniğinizin ayağından kolayca çıkaramaması ve ayağını rahatsız etmemesi için ön veya arka kısımlarında lastik ya da bazı modellerde ayak bileği kısmında açılıp kapanabilir cırtlar kullanıyoruz..

Miniğimin ayak numarasından nasıl emin olabilirim?

Miniğinizin ayağını topuk kısmından başlayarak en uzun parmağının sonuna kadar ölçtüğünüzde ortaya çıkacak cm ölçüsü doğru numarayı verecektir.. Bunun için anasayfamızda bulunan ölçüm tablomuza bakarak emin olabilirsiniz..

Miniğimin ayakları çok hızlı büyüyor patiklerinizi en fazla ne kadar süre giyebilir?

Bebeklerin büyüme hızları değişiklik gösterdiğinden bunun için tam bir süre veremeyiz ancak deriler oldukça esnek malzemeler oldukları için en az 1 veya 2 ay giymeleri mümkün olacaktır..

Özel üretim yapıyor musunuz?

Evet, tam da bu noktada şu an en doğru yerdesiniz! Seçtiğiniz veya bizlerle birlikte karar verdiğiniz herhangi bir modele istediğiniz renklerde deri veya kumaş, istediğiniz şekillerde aksesuar kullanarak özel üretim yapabiliyoruz..